Kontakt
Przedszkole Miejskie nr 2 w Bytomiu
Menu
Strona głowna  /  Wydarzenia
 

 

 

 

 

Dzień 1 – 02.08.2021 - poniedziałek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Kanapki z  serem żółtym, pomidorem, herbata..

Chleb pszenno - żytni ( mąka pszenna, żytnia, woda drożdże, sól) masło ( z mleka) ser żółty ( z mleka), pomidor.

Herbata owocowa.

 

Śniadanie II

Gruszki, herbata, kółka orkiszowe.

Zupa

Zupa pomidorowa z makaronem.

Makaron pszenny, jajeczny ( mąka pszennajaja ), marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, koncentrat pomidorowy, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

II danie

 Placki ziemniaczane, surówka z pora , kompot.

Ziemniaki, mąka pszennajaja, cebula, por, marchew, jabłka, olej rzepakowy rafinowany, przyprawy: sól, pieprz, czosnek . Kompot owocowy.

 

 

Podwieczorek

Sałatka owocowa z bitą śmietaną.

Truskawki, banany, winogrona, śmietana 30% ( z mleka).

Dzień 2 –03.08.2021 - wtorek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Bułka z masłem, szynką, papryką czerwoną, sałatą, kakao.

Bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól) masło ( z mleka), szynka drobiowa, Papryka czerwona, sałata zielona.

Mleko 2%, kakao w proszku.

 

Śniadanie II

Śliwki, herbata.

Zupa

Zupa z kapusty włoskiej z ziemniakami.

Kapusta włoska, ziemniaki, marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

II danie

Gulasz wołowy, kasza gryczana, sałatka szwedzka , kompot.

Wołowina, kasza gryczana, mąka pszenna,), olej rzepakowy rafinowany, ogórek kiszony, marchew, cebula, przyprawy: sól, papryka słodka, czosnek . Kompot owocowy.

Podwieczorek

Budyń czekoladowy z musem owocowym, herbata.

Mleko 2%, kakao,  mąka ziemniaczana, mąka pszenna,  truskawki mrożone.

Herbata z cytryną, cukier.

Dzień 3 – 04.08.2021 - środa

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Ryż na mleku z musem truskawkowym, herbata.

Mleko 2%, ryż, truskawki mrożone.

Herbata z cytryną, cukier.

 

Śniadanie II

Kanapki z masłem, pasztetem, ogórek zielony, herbata.

Wek pszenny (mąka pszenna, woda, drożdże, sól) masło(z mleka), pasztet drobiowy, ogórek zielony.

Herbata z cytryną.

 

Zupa

Zupa grochowa z ziemniakami.

Groch łuszczony,  marchew, pietruszka-korzeń, seler, por,  ziemniaki,  przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz, majeranek.

 

II danie

Spaghetti w sosie warzywno - pomidorowym, kompot owocowy.

Wieprzowina – łopatka, marchew, seler, pietruszka, makaron pszenny, jajeczny ( mąka pszennajaja ), koncentrat pomidorowy, przyprawy: sól, pieprz, czosnek, papryka słodka, pieprz ziołowy, kompot owocowy.

 

Podwieczorek

Mleko bananowe.

Banan, mleko 2%.

Dzień 4 –05.08.2021 - czwartek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Bułka z masłem, kiełbaski na gorąco, rzodkiewka, kawa na mleku.

Bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól) masło ( z mleka), kiełbaski wieprzowe, rzodkiewka.

Mleko 2%, kawa zbożowa.

 

Śniadanie II

Warzywa do chrupania

Ogórek zielony, pomidor.

Zupa

Zupa koperkowa z brązowym ryżem..

Koperek, ryż brązowy, marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

II danie

Pyzy z mięsem, surówka z marchwi i jabłka, kompot.

Mięso wieprzowe - łopatka, cebula, ziemniaki, mąka ziemniaczana, mąka pszenna, marchew, jabłka: sól, pieprz,  pieprz ziołowy, czosnek, lubczyk, kompot.

 

Podwieczorek

Deser waniliowy z brzoskwiniami,  wafle ryżowe, herbata z cytryną.

Ser twarogowy ( z mleka), brzoskwinie, wafle ryżowe, herbata, cytryny

Dzień  5– 06.08.2021 – piątek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Kanapki z masłem, czerwoną pastą z twarogu, herbata.

Chleb krajan (Mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, woda,  siemię lnu, ziarna słonecznika, sól.) masło ( z mleka) twaróg ( z mleka), papryka czerwona.

Mleko 2%, kawa zbożowa.

Herbata z cytryną.

 

Śniadanie II

Gruszki, herbata.

Zupa

Rosół z makaronem.

Marchew,  makaron pszenny, jajeczny ( mąka pszennajaja ), pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

 

II danie

Ryba smażona, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchwi, kompot.

Ryba – filet z miruny, ziemniaki, bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól) mąka pszenna, cebula, przyprawy: sól, pieprz, czosnek, kompot.

 

Podwieczorek

Placuszki z kaszy mannej, mleko.

Mleko 2%, kasza manna ( z pszenicy), jaja, banan.

Dzień 6 – 09.08.2021 - poniedziałek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Kanapki z  pastą z sera żółtego, herbata..

Chleb pszenno - żytni ( mąka pszenna, żytnia, woda drożdże, sól) masło ( z mleka) ser żółty( z mleka), por, jajka.

Herbata z cytryną..

 

Śniadanie II

Nektaryny, herbata.

Zupa

Zupa z ciecierzycy z zacierką.

Ciecierzyca, makaron pszenny, jajeczny ( mąka pszennajaja ), marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

 

II danie

Jajko sadzone, ziemniaki, mizeria, kompot.

Jaja, ziemniaki, ogórki zielone, cebula, śmietana 12% ( z mleka), olej rzepakowy rafinowany : sól, pieprz, lubczyk, czosnek, papryka słodka, kompot.

 

 

Podwieczorek

Kisiel owocowy, herbata.

Truskawki, mąka ziemniaczana, herbata, cytryna.

Dzień 7 – 10.08.2021 - wtorek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Bułka z masłem, dżemem, mleko.

Bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól) masło ( z mleka), dżem,

Mleko 2%.

 

Śniadanie II

Warzywa do chrupania, herbata.

Zupa

Barszcz czerwony z ziemniakami.

Buraki,  ziemniaki, marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, śmietana 12% ( z mleka)mąka pszenna, jaja, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz, ocet jabłkowy.

II danie

Łazanki z kapustą kiszoną i kiełbasą, kompot owocowy.

Makaron pszenny, jajeczny ( mąka pszennajaja )cebula, kapusta kiszona, kiełbasa podwawelska przyprawy: sól, pieprz, czosnek, papryka słodka, pieprz ziołowy, kompot owocowy.

 

Podwieczorek

Sernik na zimno  z owocami. herbata z cytryną.

 

Ser biały (z mleka), brzoskwinie, żelatyna, herbata, cytryny.

Dzień  8 – 11.08.2021 - środa

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Kanapki z  kiełbasą żywiecką, pomidorem, sałatą, kakao.

Chleb pszenno - żytni ( mąka pszenna, żytnia, woda drożdże, sól) masło ( z mleka) kiełbasa żywiecka, pomidor, sałata zielona.

Kakao w proszku, mleko 2 %.

 

Śniadanie II

Sok owocowy.

Zupa

Zupa kalafiorowa z brązowym ryżem..

Kalafior, ryż brązowy, marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

 

II danie

Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej i marchwi, kompot.

Wieprzowina - schab, bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól), jaja, ziemniaki, kapusta pekińska, marchew, jogurt naturalny ( z mleka), przyprawy: sól, pieprz, lubczyk, czosnek, papryka słodka, kompot.

 

 

Podwieczorek

Koktajl truskawkowy, herbata.

Truskawki mrożone, maślanka ( z mleka ), herbata, cytryny.

Dzień 9 – 12.08.2021 - czwartek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Chleb orkiszowy, jajko, rzodkiewka, ogórek zielony, kawa na mleku.

Chleb orkiszowy ( mąka orkiszowa, woda drożdże, sól, sezam) masło ( z mleka), jaja, ogórek zielony, rzodkiewka.

Mleko 2%, kawa zbożowa.

 

Śniadanie II

Śliwki, herbata.

Zupa

Zupa szpinakowa z lanym ciastem..

Szpinak, mąka pszennajaja, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, , przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

 

 

II danie

Pierogi ruskie, surówka z marchwi, kompot owocowy.

Mąka pszenna, twaróg ( z mleka ), ziemniaki, cebula, marchew przyprawy: sól, pieprz, czosnek, papryka słodka, pieprz ziołowy, kompot owocowy.

 

Podwieczorek

 Galaretka owocowa z owocami, herbata.

Świerze owoce, żelatyna, herbata, cytryny.

Dzień 10 – 13.08.2021 - piątek

Alergeny zostały wyróżnione na jadłospisie.

Śniadanie I

Bułka z masłem, pastą z twarogu z rzodkiewką i szczypiorkiem, herbata.

Bułka pszenna ( mąka pszenna , woda, zakwas żytni, drożdże ,sól) masło ( z mleka), twaróg ( z mleka), rzodkiewka, szczypiorek.

Herbata owocowa.

 

Śniadanie II

Arbuz, herbata.

Zupa

Zupa jarzynowa z kaszą gyczaną.

Seler, marchew, pietruszka-korzeń, seler, por, porcja rosołowa, kasza gryczana,   przyprawy: liść laurowy, ziele angielskie, sól, lubczyk, pieprz.

 

II danie

Pulpety rybne w sosie pomidorowa – warzywnym, ryż, kompot.

Ryba – filet z miruny, , cebula, pietruszka, koperek,  mąka pszenna, ryż, marchew, seler, koncentrat pomidorowy, przyprawy: sól, pieprz, lubczyk, czosnek, papryka słodka, kompot

Podwieczorek

Sałatka owocowa z bitą śmietaną.

Truskawki, banany, winogrona, śmietana 30% ( z mleka).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JADŁOSPIS